Aktuální informace

SpS 2012/13

Výběrové řízení 

Česká basketbalová federace vypisuje výběrové řízení pro obsazení míst v systému Sportovních středisek (SpS), který začne fungovat dle nově schválených podmínek od sezóny 2012/13. Tento systém nastavuje dvě rozdílné úrovně SpS, které se budou lišit v přísnosti nastavených podmínek a v návaznosti na to i v rozdílné výši přidělené dotace.

Kluby, které mají zájem o zařazení do tohoto nově zřizovaného systému SpS, zasílají svou přihlášku v elektronické podobě na e-mail sbt@cbf.cz. Přihláška musí obsahovat tyto povinné údaje:

  1. Název klubu, IČO, statutární zástupce.
  2. Kontakty klubu – adresa, telefon, e-mail.
  3. Klub se hlásí do výběrového řízení na následující typ SpS:
    • Chlapecké SpS, resp. dívčí SpS (pokud se bude klub hlásit do výběrového řízení na chlapecké í dívčí SpS, zasílá 2 různé přihlášky do výběrového řízení).
    • SpS „A“, resp. SpS „B“ (přihláška, která neuspěje ve výběrovém řízení na SpS „A“ bude automaticky přeřazena do výběrového řízení na SpS „B“).
  4. Plnění nových podmínek SpS v sezóně 2012/13, s důrazem především na popis plánovaného plnění bodů 2, 3, 4, 5, 6, 8.2., 8.3. (jen SpS „A“) a 8.4.

Důležité upozornění: Do výběrového řízení zasílají přihlášku i kluby, které jsou v současné době v systému SpS zařazeny!

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 13. června 2012.


Vloženo: 25.05.2012


Aktuální informace

16.04.2021

..abychom se VŠICHNI semkli..

Vážení sportovní přátelé, trenéři i funkcionáři, nechceme Vám zbytečně upřesňovat situaci, ve kterém se spíše nepohybujeme, než pohybujeme. Sami vše vidíte, slyšíte a určitě to také po svém komentujete....

více

07.12.2017

Metodický věstník ČABT č.3
Sobota s basketbalem

Návod pro ty, kdo by chtěli uspořádat zábavný den plný basketbalu pro mladé hráče a hráčky. Ke stažení zde: Metodický věstník ČABT č.3 - Sobota s...

více

03.10.2017

Projekt Oblastních Metodiků ČBF
Popis projektu a náplň činnosti

Od srpna 2017 doplňuje ČBF skupinu programů zaměřenou na mládežnický a dětský basketbal o projekt Oblastních Metodiků ČBF (OM). Startuje tak rozvojový projekt České Asociace...

více